Szkiełko - usługi szklarskie Koszalin

Koszyk:
0,00
Home › FIRMA

FIRMA


Zakład szklarski Szkiełko – o firmie


Nasza firma istnieje od 1981 roku. Na początku byliśmy małym zakładem szklarskimzajmującym się głównie drobnymi usługami, ale dzięki ciągłemu rozwojowi i inwestycjom przekształciliśmy się w prężny, profesjonalny zakład reagujący na nowe potrzeby klientów. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, który pozwala na szybkie i profesjonalne wykonywanie obróbki 
szkła i luster. Używamy jedynie najwyższej jakości szkła i luster renomowanych, światowych firm.


Zajmujemy się m.in.:
- kompleksową obróbką szkła i luster;
- montażem elementów szklanych;
- tworzeniem witraży;
- laminowaniem szkła, także z grafiką;
- gięciem szkła;
- piaskowaniem wzorów na szkle i lustrach.

Wieloletnie doświadczenie w branży szklarskiej gwarantuje solidne wykonanie zamówienia i kompleksową obsługę każdego zleceniodawcy. Szanujemy czas naszych klientów, dlatego zlecone prace realizujemy szybko, a jednocześnie dokładnie. Jesteśmy pewni, że niezależnie od powierzonych nam usług szklarskich, spełnimy Państwa oczekiwania. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetem. Nasi doświadczeni szklarze podejmują się prac zleconych zarówno przez osoby indywidualne, jak i przez przedsiębiorstwa. Na życzenie klienta dojeżdżamy na pomiary i wykonanie usługi. Gwarantujemy wysoką jakość i krótkie terminy realizacji.


Zakład czynny:
pn-pt.  800-1700  ZAPRASZAMY

 Informujemy, że firma jest nieczynna w dniach:
1/2-11-2018

24-12-2018

Zatrudnimy na STANOWISKO SZKLARZA.
Poszukujemy sumiennej, myślącej samodzielnie i otwartej na nowe wyzwania osoby mile ale nie konieczne  doświadczenie w pracy przy obróbce i montażu szkła (nauczymy, przeszkolimy), prawo jazdy kat. B.
Zakres obowiązków: m.in.:
- cięcie szkła
- szlifowanie i fazowanie szkła na maszynie
- wiercenie w szkle
- montaż wyrobów szklanych
Wymagane wykształcenie:
 minimum zawodowe
Oferujemy pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, zatrudnienie na pełny etat, atrakcyjne warunki pracy i wynagrodzenia.