Szkiełko - usługi szklarskie Koszalin

Koszyk:
0,00
Home Szkło i Lustra › VSG/ESG/zbrojone...

Szkło zbrojone i antywłamaniowe

Szyby są niezbędne w każdym budynku. Mogą też być elementem mebli, dachu czy też stanowić wypełnienie drzwi do pomieszczeń, w których konieczne jest zachowanie bezpieczeństwa. Tradycyjne szyby są jednak podatne na stłuczenie i nie stanowią żadnej bariery dla osób niepożądanych. Dlatego zakład szklarski „Szkiełko” przygotował ofertę produktów, w której znalazło się szkło bezpieczneszkło zbrojone i antywłamaniowe.

Szkło zbrojone wyróżnia się strukturą. Jego cechę charakterystyczną stanowi zatopiona w tafli metalowa siatka. Dzięki niej po pęknięciu szyby nie rozsypują się i pozostają na swoim miejscu. Taka właściwość chroni ludzi przed urazami oraz uniemożliwia wybicie szyby i wejście do wnętrza.

Szkło bezpieczne antywłamaniowe ma zabezpieczenie z czterech warstw folii. Utrzymuje ona w całości potłuczoną szybę. Chroni nie tylko przed odłamkami, ale również nie powoduje powstawania szczelin. Dzięki temu przez szybę nie przedostają się gazy, dym czy gorące powietrze. Poszczególne odmiany szkła bezpiecznego mogą być wykorzystywane do wypełniania dachów, świetlików, witryn wystawowych lub okien.

VSG/ESG/zbrojone...

1 - 4 z 4

1 - 4 z 4