Szkiełko - usługi szklarskie Koszalin

Koszyk:
0,00
Home › Ramy obrazowe

Ramy obrazowe

Zakład szklarski „Szkiełko” specjalizuje się w sprzedaży szkła oraz luster. Ponieważ jednak staramy się o jak najbardziej kompleksową obsługę klientów, rozszerzyliśmy ofertę o usługi szklarskie i dodatkowe. Zalicza się do nich między innymi oprawa obrazów i luster.

Oprawa, choć wydaje się być niepozornym detalem, może sprawić, że lustro czy malarskie dzieło sztuki otrzyma właściwe wykończenie. Ramy są też ważnym detalem dekoracyjnym. Odpowiednio dobrane sprawiają, że całość doskonale wkomponowuje się w nowoczesną lub stylową aranżację wnętrza. Dzięki ramie tradycyjne lustra  zyskują unikatowy charakter, ale też są bezpieczniejsze, pozbawione ostrych krawędzi i efektowniej prezentują się na ścianie.

W naszym zakładzie w Koszalinie wykonujemy oprawy luster w dowolnym stylu. Dysponujemy dużym wyborem eleganckich ram drewnianych, a także kartonów passe-partout, które umożliwiają lepszą ekspozycję obrazu. W naszej ofercie dostępne są różnego typu oprawy – od klasycznych po bardzo wyrafinowane tak, aby mogli Państwo znaleźć niepowtarzalny wzór najlepiej pasujący do wnętrza mieszkania lub domu.

Ramy obrazowe