Szkiełko - usługi szklarskie Koszalin

Koszyk:
0,00
Home › REGULAMIN

REGULAMIN


REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO SZKIEŁKO


Usługowy Zakład Szklarski „Szkiełko” Włodzimierz Królikowski
75-424 Koszalin, Młyńska 76
Tel 094/345 04 32
NIP 499-014-52-82
I. POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Sklep internetowy Szkiełko prowadzi sprzedaż szkła fusing poprzez sieć internet
2. Oferta sklepu jest ograniczona terytorialnie tylko do terenu Polski
3. Wszystkie podane ceny są cenami brutto

II. ZAMÓWIENIA

4. Złożenie zamówienia jest równocześnie deklaracją zapoznania się z regulaminem sklepu internetowego, oraz jego pełnej akceptacji
5. Po złożeniu zamówienia klient dostaje potwierdzenie drogą elektroniczną bądź telefoniczną w ciągu 24 godzin w przypadku dni roboczych
6. Zamówienie nie zostanie zrealizowane w wypadku podania niewłaściwych bądź niekompletnych danych przez zamawiającego
7. Realizacja zamówienia rozpoczyna się w momencie zaksięgowania wpłaty na koncie bankowym firmy Szkiełko w przypadku płatności przelewem.
8. Wysyłka towarów następuje w przeciągu maksymalnie 7 do 14 dni roboczych od rozpoczęcia realizacji zamówienia
9. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar zamówiony znajduje się na magazynie lub jest w realizacji. W przeciwnym wypadku klient jest informowany o zaistniałej sytuacji i podejmowane są rozmowy na temat dalszej realizacji zamówienia (przedłużenie czasu realizacji bądź anulowanie zamówienia).
10. Klient może wprowadzać korekty w zamówieniu poprzez kontakt z obsługą techniczną sklepu do czasu wystawienia faktury za zakupione szkło

III. WARUNKI ORAZ KOSZTY DOSTAWY

11. Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez klienta sposób.
12. Zamawiane towary (szkło fusing) dostarczane są poprzez Pocztę Polską. Cenna wysyłki wg cennika Poczty Polskiej, nie wysyłamy szkła innego z powodu specyfiki materiału.

IV. PŁATNOŚCI

13. Obowiązują dwa rodzaje płatności za zamówione towary:

a) przedpłata - płatność przelewem po akceptacji zamówienia przez firmę Szkiełko, a przed wysłaniem towaru do klienta. Płatność należy uregulować na konto firmy Szkiełko podane poniżej a w tytule przelewu należy wpisać nazwę szkła zamówionego oraz nazwisko zamawiającego.

BANK Pekao BP I/Oddz. Koszalin
nr konta:
54 1020 2791 0000 7902 0009 9481

Usługowy Zakład Szklarski

Szkiełko” Włodzimierz Królikowski
75-424 Koszalin, Młyńska 76

b) osobiście – płatność uiszczana jest przy odbiorze towaru z zakładu.

V. FAKTURY VAT

14. Faktura VAT zostanie wystawiona dla podmiotu gospodarczego po podaniu następujących danych w formularzu: nazwy firmy, adresu oraz numeru NIP zgodnie ze stanem rzeczywistym lub osobie prywatnej po dodaniu danych adresowych. Dla osób, które nie chcą Faktury VAT wystawione zostanie pokwitowanie nabycia towaru, usługi.

VI. REKLAMACJE

15. Wszelkie produkty sprzedawane przez firmę Szkiełko są produktami bez uszkodzeń mechanicznych.
16. Gwarancja produktów nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych, spowodowanych działaniem z zewnątrz m. in. podczas transportu. Prosimy uprzejmie o sprawdzenie paczki w obecności kuriera.

17. W przypadku uszkodzenia szkła w trakcie eksploatacji nie odpowiadamy za stłuczenia, zarysowania.

VII. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

20. Sklep działa zgodnie z wymogami Ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. Dostęp do danych osobistych ma jedynie firma Szkiełko, która nie odstępuje tych informacji podmiotom trzecim. Wszyscy Klienci mają dostęp do swoich danych - mogą je weryfikować, modyfikować i usuwać. Firma Szkiełko zastrzega sobie prawo do wykorzystania danych kontaktowych w celach własnych badań marketingowych bądź wysyłania materiałów promocyjnych.
21. Zawartość Sklepu internetowego nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego art. 543. Sklep zastrzega sobie prawo do ewentualnych błędów.
22. W sprawach nie uregulowanych powyższym dokumentem stosuje się odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego.
23. Rejestrując się do sklepu lub składając zamówienie Klient akceptuje powyższy regulamin.
24. Wyłącznym właścicielem praw autorskich do opisów produktów, zdjęć oraz wszelkich innych materiałów znajdujących się na stronach sklepu internetowego jest firma Szkiełko. Zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim jakiekolwiek kopiowanie, rozpowszechnianie (we fragmentach, lub w całości) zamieszczonych opisów oraz zdjęć bez zgody właściciela będzie traktowane jako naruszenie praw autorskich właściciela tychże materiałów.